Môj príbeh

Vždy ma priťahovali veci ,,medzi zemou a nebom“

Moje meno je Bibiana Gromová a vždy ma priťahovali veci ,,medzi zemou a nebom“. Vyrastala som na dedine u starkej, kde bolo také to duchovno cítiť všade.

Bibiana Gromová

Doba, v ktorej som vyrastala však nepriala v mojom duchovnom rozvoji a tak sa to niekde schovalo a postupne znovu vynáralo v posledných rokoch.

Čítala som literatúru, články na internete, prechádzala určitými vlastnými premenami v živote a stále ma to ťahalo ďalej. Cítila som, že chcem viac ako prečítané knihy, tie mi už nestačili. A naviac, videla som vôkol seba ľudí, ktorí potrebovali pomôcť inak, ako chemickými liekmi.

čítanie kníh

Vesmír mi pomohol pohnúť sa znovu vpred.

Poslal mi chorobu.

Moje ruky sa raketovou rýchlosťou zmenili na červené, šupinaté a silno svrbiace. Dostávala som sa do stavu, kedy som ich mala ako popálené a nič v nich neudržala. Vyšetrenia ukázali bežnú alergiu, na ktorú však žiadne krémy nezabrali. Chemickú liečbu som odmietala. Vôbec som však neriešila svoje vnútro, pretože som sa inak cítila v pohode a zdravá.

migréna

No ak niekto nepočúva, treba mu pridať!

A pridal. Bolesti chodidiel v nočných hodinách, nešpecifikované. A vtedy prišli aj migrény. Silné bolesti ma vyraďovali z bežného života. Moje vnútorné napätie sa muselo dostať von. Zlosť a agresia, ktorú som navonok nikdy neprejavovala, zostávali dnu.

Srdce na prvom mieste

Bolo načase srdcu povoliť byť na 1. mieste. Aby rozum zostal len ten prísediaci. Dôležité bolo potom vyliečiť aj telo, ktorému som za celú tú dobu dala dobre zabrať. Prešla som na čisto prírodné produkty, začala riešiť akútne veci – ekzém, bolesti nôh, migrény. Krásne to nadväzovalo – na jedno vyliečené, ďalší liečebný proces.

Súčasne som riešila veci na duchovnej úrovni. Tento smer mi pomohol pritiahnuť si k sebe ľudí na rovnakej vlnovej dĺžke. Nové informácie ku mne prúdili akoby samé. Tak, ako som ich práve potrebovala. Prišla na rad histamínová intolerancia, krčná chrbtica. Všetko akoby až kričalo ,,ešte mňa daj do poriadku!“

A prírodná liečba takto funguje – nie len dôsledok ale príčina sa vylieči.

medzi zemou a nebom

Našla som cestu, po ktorej moje vnútro toľké roky túžilo.

Som schopná behom pár hodín rozpoznať že sa v mojom vnútri niečo deje, riešiť hneď zdravotný problém na duchovnej úrovni a prírodnou cestou.

Nie, nehovorím o zázraku, že už nemávam zdravotné problémy. Hovorím o tom, že ak sa ohlási bolesť hlavy, zápal močových ciest, vyskočí malý ekzém na ruke – okamžite príde zamyslenie čo sa asi tak môže na určitej úrovni diať, uvedomenie si a spolu s vitamínmi a doplnkami je o pár hodín po probléme.

Som šťastná

A najdôležitejšie je , že sa už cítim výborne. Nie len navonok, celá. Som šťastná. Viem si pomôcť, viem kde nájsť ľudí, ktorí mi pomôžu, viem ja poradiť ľudom okolo seba. Už aj ja teraz viem, že ,,zdraví a šťastní môžeme byť aj bez lekára“.

medzi zemou a nebom

… medzi zemou a nebom …