moje dve zeme
Blog

Moje dve zeme

Je mi cťou byť ich Vodou.


Náš vzťah trvá neuveriteľné tri desaťročia a ešte kúštik viac. Zeme sú premýšľavé, no jasne vyjadrujú svoje pocity. Vždy mi je jasné ako na tom sú. Oni zase chápu moje pocity. Ak má Voda vo svojom vnútri tajomstvo, nechajú ju. Nenútia ju ísť proti prúdu. Počkajú, kým to zo mňa vypláva na povrch. V tomto sú ako Zeme netypické…. ale o tom je zas toto priateľstvo.


Naučili sme sa navzájom vypovedať si svoj pocit….a nič viac. Niekedy dokonca netreba ani slová….. Žiadne múdre rady, mudrovanie, posudzovanie…. o tom je toto priateľstvo. Netreba sa ani obhajovať…. Vždy je pochopené. Tu je dovolené každej sa cítiť ako chce, ako práve potrebuje. Ak sme si ako dušičky vybrali tento život, tak som šťastná, že som si vybrala stretnúť ich dve.

ruky ponorené vo vode


Náš život je škola, v ktorej sa máme každý niečo naučiť. Všetci túžime stať sa lepšími. Vedieť odpúšťať. Upustiť zo svojich zásad, netlačiť na druhých. Byť viac láskou.

A oni sú pre mňa matkou Zemou. Vytvárajú mi breh, ja ich za to pohládzam jemnými vlnami. Voda, veselo žblnkotajúc, vymýšľa nové zážitky, obohacujúce život. Sem tam tichá zátoka, sem tam rýchly prúd. Ak sa neriadene rozbúrim, rozsypete sa vôkol mňa a spomalíte ma. Rozbúrená voda berie všetko vôkol seba hlava nehlava. Zem postaví vysoké brehy nasmeruje ju medzi ne, späť do svojho koryta, na tu správnu cestu. Aby som neničila a aby som sa nezničila. Nevyliala zo svojho koryta.


Ak mi niekto postaví hrádzu, zahatá cestu môjho pokojného toku, zozbiera Zem svoje sily a vytvori ,,odbočku“. Nové koryto, nový správny smer. Ja vás na oplátku v suchu zavlažím, jemne pohladím svojimi vlnkami ak Zem zosmutnie, umyjem slzu ak poplače.

Pritiahnem svojou hladinou slniečko, aby sme spoločne vytvárali jeden nádherný, životodarne plynúci život ❤️

Chceli by ste aj vy poznať tajomné pozadie svojich vzťahov podľa starodávnej náuky nielen o vzťahoch, ale aj zdraví, živote, svete a ich súvislostiach? Astrológia deviatich planét vám môže pomôcť zharmonizovať vaše vzťahy a uzdraviť vaše telo. Rada vám na tejto ceste pomôžem.